urgent

Dantura copiilor

Postata de dzeya cu 9 ani in urma.

buna dimineata..am o problema cu bebelu meu are 7 luni si nici o urma de dintisori ..in urma cu 2 zile de la 12 noaptea a inceput sa aiba o stare de neliniste..apoi dimineata a inceput sa faca febra ...iam administrat un siropel panadol a scazut apoi a aparut iar ...si o tine tot asa...acum ii dau nurofen sirop ..dar ..intrebarea mea este sa fie din cauza eruptiei dentare ?..precizez ca tine si munuta mai tot timpul in gura ...colacei pentru gingii nu ii vrea

Raspunsuri (1)

alina

acum 9 ani

febra o poate face si de la dintisori, dar cel mai bine ar fi sa mergi sa-l vada medicul pediatru.