tuse

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Eliade-Florian cu 16 ani in urma.

daca ma poate ajuta cineva sa-mi dea un sfat am un baietel de 2ani si 6luni am fost racitio si am facut tratament cu augumentin si humex dar dupa ce am terminat tratamentul am ramas cu tuse care nu mai dispare daca puteti sa-mi dati un sfat.Va multumesc.NU stiu cum sa intru sa postes un mesaj pentru doctori pt un consult online daca ma puteti ajuta si in problema aceasta.

Raspunsuri (2)

Elena991510

acum 16 ani

Intra acolo unde scrie Login sus, si te logheaza acolo, nu in partea drapta...si urmazi pasii de acolo..
Eu le-am scris si mi-au raspuns f profesional
Sanatate!

maria1126

acum 15 ani

cand mai ai probleme cu tusea cauta la plafar sirop plantusin cu propolis...este foarte,foarte bun...sanatate .