Sunt BăIat Si Ma Doare Sanul StâNg Ce Poate Sa Fie?

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Utilizator11560971778 cu 4 ani in urma.

Buna ziua, sunt băiat si am 13 ani si de vreo luna ma doare sanul stâng si cand pun mana simt ceva tare acolo si are o formă rotundă si este si putin umflat ,nici pe burta nu pot sa stau ca ma doare .Ce poate sa fie?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.