Ridicatul in sezut?

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Utilizator11575959173 cu 4 ani in urma.

Am un baietel de aproape 11 luni, merge in picioruse sustinut, se rostogoleste, se ridica in maini si picioruse....doar ca nu vrea sa se ridice singur de pe spate in fundulet...daca ii dau manuta se ridica...dar singur nu vrea, nu vrea nici sa mearga dabusilea...ce as putea sa fac? Unde sa merg cu el?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control la medicul pediatru. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cresterea-si-dezvoltarea-copiilor/aspecte-privind-etape-diferite-in-cresterea-si-dezvoltarea-nou-nascutulu_14919