cum se poate mari un testicul in mod natural?

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de valdana32 cu 13 ani in urma.

BUNA ZIUA!
AM SI EU O INGRIJORARE SI TOTODATA O INTREBARE
AM UN BAIAT DE 10 ANI CARE LA 3 ANI A FOST OPERAT DE COBORARE DE TESTICUL STANG NUMAI CA DOCTORUL CARE L-A OPERAT I-A GRESIT OPERATIA( AM AFLAT ULTERIOR CA NU MAI VEDEA BINE SI II TREMURAU SI MAINILE (DAR ASA ESTE IN TARA ASTA SUNT LASATI SA OPEREZE PINA LA 80 DE ANI,DAR MA ROG ASTA NU MAI CONTEAZA),IDEEA ESTE CA NU I-A FACUT OPERATIA BINE SI A TREBUIT SA-L OPERAM DIN NOU LA SPITALUL GRIGORE ALEXANDRESCU DIN BUCURESTI ANUL TRECUT ,AVEA 9 ANI . DIN FERICIRE I-AU GASIT TESTICOLUL ,ERA IN ABDOMEN,DAR NU CRESTE IN COMPARATIE CU CELALALT ( NEOPERAT)ESTE MULT MAI MIC .INNAINTE DE OPERATIE I-AM DAT O FIOLA DE PREGNYL SI NU AS VREA SA-I MAI DAU CEVA HORMONAL,DACA MA PUTETI AJUTA LA CE DOCTOR ,DE CE SPECIALITATE AS PUTEA SA MERG SAU EXISTA CEVA NATURIST? CU MULTUMIRI,
DANIELA DIN RM VALCEA

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Naturist in nici un caz. Mergi cu el la un medic endocrinolog (Institutul C.I. Parhon spre exemplu) pentru tratament. Din cate stiu nu se poate face mare lucru dar nu strica sa incercati.