Ce poate avea copilul , cand face caca se agita se incordeaza si plange?

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Ilona cu un an in urma.

Am un baietel de 3 ani si 7 luni si de ceva timp ma confrunt cu o problema cu el . Inainte sa faca caca zice ca il doare burtica il ia un pic cu frisoane si in momentul cand ii vine sa faca caca tipa se agita tare si face doar la olita nu vrea la wc , are o stare incordata si e agitat . Ce ar putea fi?

Raspunsuri (2)

MembruMobileApp150330210422332

acum un an

Mergeți la un medic gastroenterolog ,nu stați așa!

Ilona

acum un an

Credeti ca e ceva legat de gastro?