Buna,șI Baietulul Meu Rareș Are Un 1 șI Nu Ia IeșIt Niciun Dinte șI Eu Sunt îNgrijorată Dar MențIonez Că De Vreo 3 Luni Are Gingia Alba Se Vad DințIi Dar Inca Nu Ia Spart Gingia Sa Ii Iasă Pot Face Ceva??

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Utilizator11554235430 cu 4 ani in urma.

Buna,și baietulul meu Rareș are un 1 și nu ia ieșit niciun dinte și eu sunt îngrijorată dar menționez că de vreo 3 luni are gingia alba se vad dinții dar inca nu ia spart gingia sa ii iasă pot face ceva??

Raspunsuri (1)

eva40

acum 4 ani

Buna ziua
aveti rabdare ca vor iesi dintisorii,copiii sunt diferiti,stiu ca nu este usor dar trebuie sa-i dati timp.