Bebe La 4 Luni Are 9300 G?

Cresterea si dezvoltarea copiilor

Postata de Utilizator11578310041 cu 4 ani in urma.

Am o fetita de 4 luni și jumătate, are 9300 g și 67 cm. La naștere a avut 3700 g și 51 de cm. O alăptez și ii mai dau câteva lingurițe de piure o data pe zi (de mere sau pere). Este prea grăsuța?
Menționez ca e foarte vioaie, sta în fundulet își tine capul foarte bine... Nu a avut nici colici, nu a făcut niciodată febra. Nu am avut probleme cu ea.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Nou-nascutul/cresterea-si-dezvoltarea-nou-nascutilor_246