Pot fi însărcinată ?

Contraceptie

Postata de Utilizator11573457810 cu 4 ani in urma.

Pe data de8.10 am avut menstruatie, pe data de 1.11 mi a venit iarăși, dar diferenta ca si cantitate si durată de zile,mi a curs foarte puțin 2 zile,după ce mi a trecut,la 2 zile am găsit o mica pată de sânge pe chilot, oare pot fi insarcinata?ast un răspuns va rog frumos urgent

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006