Posibila sarcina?

Contraceptie

Postata de Utilizator11563788467 cu 4 ani in urma.

Buna ziua! Acum 2 saptamani am luat antibiotice ptr dureri dentare, in urma antibioticelor am facut candidoza, mancarimi, usturimi, si secretie branzoasa fara miros.... Pe 27 iunie am avut clm, in jurul datei de 8-10 am avut ovulatia, dupa ovulatie am avut simtomele de mai sus. Pe data de 15 iulie seara in urma unui act sexual cu partenerul meu, am sangerat putin, de culoare roz... Ar putea fi sangerare de implantare sau "vinovatul" sunt antibioticele?

Raspunsuri (3)

Utilizator11563788467

acum 4 ani

Astept un raspuns. Multumesc!

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006

Utilizator11563788467

acum 4 ani

Multumesc ptr raspuns! E jalnic....