Daca Am Luat Escapelle(Pastila De A Doua Zi) Si Dupa Cateva Zile Mi Au Venit Sangerari Care Au Durat 5 Zile Sunt Sanse Sa Fiu Gravida?

Contraceptie

Postata de Utilizator11565135076 cu 4 ani in urma.

Daca am luat Escapelle(pastila de a doua zi) si dupa cateva zile mi au venit sangerari care au durat 5 zile sunt sanse sa fiu gravida?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/efe-secundare-ale-pilulei-contraceptive_16498