Anticonceptiobale dupa 40 ani?

Contraceptie

Postata de Laura2261910 cu 3 ani in urma.

Buna ziua! Dupa varsta de 40 de ani, fumatoare, ce anticonceptionale sunt recomandate? Acum iau Yassmin si in fiecare luna am dureri de cap. As vrea sa le inlocuiesc dar nu stiu cu ce...

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/anticonceptionalele-si-efectele-secundare-asupra-celorlalte-viscere_1187