va rog ajutati-ma

Ciclul menstrual

Postata de crissul cu 12 ani in urma.

buna,am si eu o problema. acum 2 zile in urma unui contact sexual a inceput sa imi curga o secretie de culoare maronie si urat mirositoare. ciclul menstrual l-am avut luna asta. si totusi am dureri abdominale iar scurgerea nu este abundenta.
sa fie oare din cauza ca am probleme cu ovarele si sunt ff sensibila la frig[asta ac***a in vedere ca am stat in frig] sau poate sa fie cumva vreo dereglare?
astept un raspuns. va multumesc

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 12 ani

Poate fi o dereglare, o BTS, o rana pe col, orice. Numai medicul ginecolog poate stabili despre ce este vorba.

crissul

acum 12 ani

tind sa cred ca acele probleme pe care le aveam inainte cu aparatul genital au revenit ac***a in vedere ca am mai ajuns la spital la urgente cu dureri de ovare foarte insuportabile
deci nu ar trebui sa fie un motiv de ingrijorare foarte mare, nu ca motiv de ingrijorare nu ar fi

laura

acum 12 ani

Poate fi o anexita..eu zic sa mergi la ginecolog pt niste analize la secretie si o ecografie abdominala..

crissul

acum 12 ani

ms mult de tot :*