sarcnia?

Ciclul menstrual

Postata de negrutzu cu 12 ani in urma.

buna ziua,ma dor sanii foarte rau de aproximativ 3 saptamani dar ciclul menstrual nu mia venit este posibil sa fiu insarcinata?De cand au inceput durerile dimineata sunt obligata sa ma trezesc treptat deoarece imi este foarte rau am senzatii de voma si greata.Mentionez ca nu am ciclu menstrual regulat si am fost la ginecolog si mi sa spus ca am ovar micropolichistic si mi sa dat tratament cu siofor dar nu l-am putut lua din cauza ca mi se facea foarte rau de la el si mia spus sa nu il mai iau si sa astept pur si simplu sa imi vina.La medic nu am mai fost deoarece am fost la 4 medici diferiti si fiecare dintre ei mi-au zis alt diagnostic si mi-au dat tratamente diferite care nu au avut nici un efect si nu prea mai am incredere.Imi doresc sa raman insarcinata dar de fiecare data nu reusesc.Va multumesc

Raspunsuri (2)

laura

acum 12 ani

Fa un test de sarcina si vezi daca esti sau nu..

negrutzu

acum 12 ani

am facut 3 unul pozitiv dupa o saptamana altul negativ si ultimul cam la 2 zile dupa al 2-lea negativ de aceea am pus intrebarea aici nu am pus ca sa ma aflu in treaba.De a ceea am si zis ca in doctori nu mai am incredere analizele medicale in vin abia peste 2 saptamani nu stiu de ce asa mult si de aceea am vrut sa intreb....