Pot rămâne însărcinată ?

Ciclul menstrual Sarcina

Postata de Utilizator11566690605 cu 4 ani in urma.

Bună. Am avut un contact sexual neprotejat la 4 zile după menstruatie pe 21 iulie. Următoarea menstruație trebuia să aibă loc pe 10 august, dar a venit pe 7 si a ținut mai putin decat de obicei(28 zile cu 5 menstruatie). Există șansă de a fi gravidă? Am vorbit cu colege de muncă mai in vârstă care mi au spus ca poate sa mi vina menstruatia in primele 4 luni..

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/8-semne-timpurii-ale-sarcinii_5272