Poate Tinizol Sa Anuleze Efectul Pastilei De A Doua Zi?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11563881384 cu 4 ani in urma.

Am început tratamentul cu tinizol după o sapt jumătate de la terminarea ciclului. A doua zi de la începere am luat pastila de a doua zi. Acum înainte cu o săptămâna jumate sa îmi vina ciclul am avut o scurgere foarte închisă la culoare cu cheaguri. E posibil ca pastila de a doua zi sa nu fi acționat, sau ce poate sa fie?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/contraceptia-de-urgenta-pilula-de-a-doua-zi_1091