Pilula de a doua zi?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11564314695 cu 4 ani in urma.

Buna. In data de 24 iunie mi-a venit ciclul, am facut-o neprotejat cu partenerul meu si am hotarat sa iau pastila de a doua zi.
In data de 2 iulie s-a intamplat un accident.. Si am luat din nou pastila de a doua zi(stiu ca nu e bine, nu imi tineti morala..), iar la 5 zile am avut o scurgere rosiatica care m-a tinut doua zile... Ar fi trebuit sa imi vine ciclul in data de 20-22 iulie si nu mi-a venit.
Am de gand sa fac un test de sarcina...
Credeti ca e vorba de o sarcina?

Raspunsuri (1)

Utilizator11564314695

acum 4 ani

Later edit:in data de 23 iulie am facut-o din nou neprotejat si am luat pastila de a doua zi...
Este posibil sa imi fi dat organismul peste cap?