MenstruațIe Indelungata?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11568958732 cu 4 ani in urma.

Am născut prin cezariana acum 10 luni,iar de 2 sapt mi-a venit menstruația din nou. De atunci am menstruație încontinuu... Nu știu dacă e sau nu în regula, de ce durează atât, ce se întâmplă?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/menstruatie-cand-semnaleaza-o-problema-de-sanatatei_7389