MăDăLina Cretu?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11566235206 cu 4 ani in urma.

Mi-a întârziat menstruația 3 zile si am scurgeri de secreție alba și groasa și dureri foarte mari de spate. Urinez galben și des. E infecție sau o posibila sarcina? Menstruație e neregulata și pana acum mi-a venit mai devreme de 28 de zile

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Va puteti programa simplu si rapid cu ajutorul aplicatiei www.clickmed.ro la unul dintre cei 3.000 de medici inscrisi in aplicatie.