Lipsa MenstruațIe ?

Ciclul menstrual Ginecologie

Postata de Utilizator11575043303 cu 3 ani in urma.

buna ziua ! nu am menstruație deloc ..... am menstruație dor când iau medicamente ...:
m-a puteți ajuta ...: cu un sfat :( îmi doresc extrem de mult un bebe ......(
mulțumesc !

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/amenoreea-sau-lipsa-menstruatiei_1096