intrebare

Ciclul menstrual

Postata de oanik cu 13 ani in urma.

buna ziua ma numesc Oana vreau sa aflu de ce se intimpla asa am 22 de ani si am probleme cu ciklul am inceput viatsa sexuala mai bine de 2 luni am dereglari in ciklul adica dupa ce am avut contactul sexual inainte de a se incepe ciklul sa intirziat cu 5 zile apoi dupa ce sa inceput am avut simptoame de sarcina si am avut mari dureri la ovare am trecut un curs de lecuire si parca e mai bine dar eara sa intirziat cu 5 zile si durata e de o zi numai si simptoamele de sarcina au disparut ce poate fi ?

Raspunsuri (2)

Dr. Majid Vahdani

acum 13 ani

Va rog sa va faceti o programare la una din clinicile:

Centrul Medical Materno-Infantil PERSEPOLIS
Adresa: Str. Vasile Toneanu nr.20, sector 3,Bucuresti ( Mall Vitan)
Programari la telefon: 021.326.31.85 si 0721.81.51.71
Program de consultatii pacienti :
Luni si Miercuri : 08.30-14.30
Marti si Joi : 14.30-18.00
Sambata : 10.00-16.00

Centrul Medical GIMED
Adresa : str.Toporasi, nr.12,Bucuresti , sector 4 si 5
(la 300m din intersectia semaforizata sos. Giurgiului cu str. Toporasi)
Programari la tel:0721 815171 si 021 4504944
Program de consultatii pacienti:
Luni si Miercuri: 15.30-20.00
Marti si Joi: 09.00-13.30
Vineri : 15.30-20.00
e nevoie de un consult.
Multumim!

oanik

acum 13 ani

da eu intseleg ca e nevoie de un control dar eu sunt acum in alta tsara unde controalele se platesc si plus nustiu cum sa le lamuresc aceasta kestie macar spunetsimi varog ce ar putea fi asta ca sa stiu cum sa procedez ce pastile sa beau si tot asa