intarziere ciclu menstrual

Ciclul menstrual

Postata de maria j cu 13 ani in urma.

am avut ciclu in 25 februarie ,sunt balonata ,constipata ,de cate ori mananc simt un nod in stomac si am o senzatie de rau ,am si varsat de doua ori si am din cand in cand o scurgere ca albusul de ou ,oare sunt insarcinata?sau intru in menopauza specific am 44 ani si sunt casatorita ,
va multumesc

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Daca ati avut contact sexual neprotejat puteti fi gravida, evident. Faceti un test de sarcina.

Carpe Diem

acum 13 ani

Si daca iese negativ faceti o vizita la endocrinologie.

Dr. Alice Sirb

acum 13 ani

Faceti un test de sarcina si apoi o vizita la ginecolog. Pot fi dereglari ale ciclului menstrual din perioada de preclimax.