este posibil

Ciclul menstrual

Postata de miki90 cu 12 ani in urma.

buna ziua! am si eu o intrebare..daca am facut sex neprotejat in prima zi dupa terminarea ciclului ,la 8 ore am luat postinor2 , si dupa 7 zile am avut o scurgere maronie...acum ma dor sanii si ovarele..ciclul ar trebui sa imi vina pe data de 19..este posibil sa raman insarcinata ? astept raspuns..va multumesc!

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Da, este posibil.

laura

acum 12 ani

Nu are cum sa fie posibil..mai ales ca nu erai in perioada de maxim risc si ai luat si pastila in timp util,scurgerea este datorata faptului ca aceasta pastila produce dereglari hormonale...

miki90

acum 12 ani

va multumesc pentru raspunsuri...mi-a venit menstruatia chiar mai devreme decat ar fi trebuit