Este Posibil Sa Fiu îNsăRcinată? Sau Doar MenstruațIa??

Ciclul menstrual Sarcina

Postata de Utilizator11565865649 cu 4 ani in urma.

Deobicei am Cm regulat, însă de fiecare dată când vine trebuie sa iau calmante. In luna august pe data de 6 și 7 am avut contact sexual neprotejat, iar cm trebuia să îmi vina pe 21 august. După acele contacte cm mi-a venit pe data de 13 și a durat doar 2 zile fara dureri sau sa simt ceva disconfort și într-o cantitate mică de culoare închisă maroniu decât în mod obișnuit. Este doar o presupunere a mea și cm a venit mai devreme cu o săptămână sau credeți că aș putea fi însărcinată?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua. Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Va puteti programa simplu si rapid cu ajutorul aplicatiei www.clickmed.ro la unul dintre cei 3.000 de medici inscrisi in aplicatie.