Este Posibil Să Fiu îNsăRcinată ?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11570037778 cu 4 ani in urma.

Bună seara ! Trebuia sa imi vină menstruația pe data de 19 septembrie, și totuși azi este 2 octombrie și nu mi a venit.
Eu și prietenul meu folosim prezervativul de fiecare dată.
Ți să menționez că îmi curge un lichid alb zilnic, și cu 2-3 zile înainte de data de 19 septembrie mi a curs un lichid cu aspect gelatinos, de culoare las-oînchis!
Este posibil să fiu însărcinată?

Raspunsuri (1)

Utilizator11570040697

acum 4 ani

Buna , tot asa am fost si eu si am fost la analize si sa dovedit sa fie candidoza, o infectie . Pot sa mergi la farmacie eu m-am tratat cu ceaiuri si medicamente