De ce sângerez maroniu după o 9 zile de la ultima menstruație?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11576091046 cu 4 ani in urma.

Bună seara! Acum 9 zile a fost ultima zi de ciclu și de dimineață până acum seara, am avut niște scurgeri în cantități foarte mici de culoare maronie deschisă. Nu mă doare nimic și am avut contact sexual acum 3 zile, însă protejat cu prezervativ. Nu am avut contact sexual neprotejat de 2 ani de zile. Ce ar putea fi? Ar putea fi totuși o sarcină?

Raspunsuri (1)

Utilizator11576091046

acum 4 ani

Scurgeri*