Ciclul dupa nastere ?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11570729456 cu 4 ani in urma.

Buna ziua!! Am nascut acum 8 luni natural ,la 5 luni de la nastere mi.a venit CM in urmatoarea perioada mi.a intarziat 12 zile, iar acum de 2 luni nimic, mi.am facut 3 teste de sarcina toate negative .Mentionez ca am alaptat doar 4 luni ( nu iau contraceptive ) Este normal s.a mai comfruntat cineva ??

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/de-ce-intarzie-menstruatia_13859