Chiaguri?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11561661913 cu 4 ani in urma.

Este normal sa elimin foarte multe ghiaguri de sânge în timpul menstruației? Țin sa precizez ca am menstruație regulata.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/problemele-ciclului-menstrual-cheagurile-de-sange-modificarile-de-culoar_5282