ce este de facut?

Ciclul menstrual

Postata de miori cu 12 ani in urma.

am o fiica de 17 ani si de o perioada de 3-4 luni are ciclu menstrual de doua ori pe luna va multumesc.

Raspunsuri (7)

Iuli

acum 12 ani

Este necesar un control endocrinologic deoarece poate fi vorba de o dereglare hormonala si de un control ginecologic daca are o viata sexuala activa.

miori

acum 12 ani

nu are viata sexuala ,

Iuli

acum 12 ani

Daca sunteti sigura de acest lucru, atunci mergeti cu ea doar la ginecolog.

Iuli

acum 12 ani

Imi cer scuze, am vrut sa spun doar la ENDOCRINOLOG.

Psih. Ioana Panculescu

acum 12 ani

trebuie sa mergeti la endocrinolog si la ginecolog

oana

acum 12 ani

mie nu mi''a mai venit de 2 luni...

raluca

acum 12 ani

nu mi.a mai venit ciclul de aproximativ 2 luni de zile. este necesar sa.mi fac un control? multumesc