BUNA ZIUA AM SI EU O INTREBARE LUNA ACEASTA MI-A INTARZIAT MENSTRUATIA 14 ZILE?

Ciclul menstrual Tulburari menstruale Dureri menstruale Tulburare premenstruala
+1
Vezi toate grupurile

Postata de popescualexandra852 cu 6 ani in urma.

CHIAR SI acum ea este absenta , in schimb am dureri abdominale scurgeri vaginale abundente de culore galbuie cu un miros usor ne placut , ma simt foarte slabita iar pofta de mancare mi-a scazut ! am fost la medic , si mi-a spuns ca nu am nimic ce e drept parca nu prea si-a dat interesul dar voi merge la alt medic joi .. as dori sa stiu la ce sa ma astept ! va multumesc

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Evolutia-sarcinii/sarcina-sunt-insarcinatai_1124

MembruMobileAppmirunagavril

acum 6 ani

Buna! Și eu am aceeasi problema acum,ti-a venit menstruatia pana la urma?