branca ursului

Ciclul menstrual

Postata de daniela1006 cu 14 ani in urma.

fata mea de 13 ani a avut ciclul regulat pana acum .De 3 luni nu a mai aparut nici o picatura .As dori sa stiu si parerea dumneavoastra sa merg la medic cu ea sau pot sa incerc sa ii dau branc ursului ?va ,multumesc

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 14 ani

Eu as merge cu ea la medic,nu as risca,la o varsta atat de frageda, sa-i administrez ceva,fara recomandarea unui specialist.