Urgent !!!Ma Poate Ajuta Cineva Va Rog?

Candidoza

Postata de Utilizator11561640438 cu 4 ani in urma.

Sunt baiat, am 20 de ani si Acum 2 saptamani mi a apurut candidoza pe penis , am luat flucovim si m am uns cu nidoflor, dar acum problema cea mare este ca unganduma atata timp cu nidoflor mi a disparut candida dar cred ca am facut o reactie adversa deoarece pur si simplu mi s a luat in proportie de 75% primul strat de piele de pe capul penisului si e rosu si ma ustura la atingere, iar cand decalotez pielea, se produce acolo pe capul penisului un lichid galben, va rog din suflet sa ma ajutati, sunt plecat din tara si nu am acces la medic..

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/simptome-de-candida-la-barbati_11317