Tratament împotriva candidozei?

Candidoza

Postata de Utilizator11588066291 cu 3 ani in urma.

Sunt disperata,am ajuns la capătul puterilor am fost la 4 ginecologi , fara rezultat,am cheltuit zeci de milioane pe medici si tratamente degeaba , am candidoza vaginală ,am luat lomexin crema/ovule de 1000,fluconazol,flucovim,Zifex ovule, polygenax dar am avutvusturimi mari si le am intrerupt,nidoflor crema, canesten ovul unic, irigații cu tantum Rossa , tin sa Menționez ca am si inel vaginal, am ajuns sa cred ca nu exista soluții pentru mine...va implor sa ma ajutati cumva .Nu stiu daca sa incerc gynofort sau flugenil600 am citit pe forum ca ar fi dat rezultate.multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

Utilizator11600453533

acum 3 ani

Buna ziua ! Am o problema puțin asemănătoare ! Ati rezolvat cumva?