Sa fie candidoza orală ??

Candidoza

Postata de Utilizator11555751757 cu 5 ani in urma.

Buna dimineața! Am o problema de vreo 2 luni și mă cam sperie. Limba mea e crăpată, fisurata și începe sa facă rana in locul fisurilor, mai nou, celulele devin albe, nu încărcate ci celulele... atașeaz o poza sa vedeți despre ce e vorba... sincer...in plus la buza inferioară am ceva crescut.. la început S-a înroșit acum e albă sper sa nu fie cancer. Mulțumesc !
Link poza cu limba -> adresa_web_filtrata /cSxRobg
Link poza cu buza -> adresa_web_filtrata /a/fcWy070

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-cavitatii-bucale/candidoza-orala-diagnostic-si-tratament_10856