mancarimi intre degetele da la mana,ce este?

Candidoza Candidoza cutaneo-mucoasa cronica Candidoza cutanata Candidoza esofagiana Candidoza gastro-intestinala Candidoza sistemica
+3
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21584387858 cu 4 ani in urma.

Poate fi oare dishidroaza? De ce am facut-o?Am niste mancarimi puternice intre ultimile 3 degete de la mana stanga(initial a fost doar la un deget dar s-a extins la 3)Se poate vindeca? Nu am mai avut niciodata.In contextul actual,al starii de urgenta,ce pot face?
Mentionez ca de azi am inceput sa ma dau cu Elocom.Multumesc mult.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/iritatiile-pielii-cele-mai-frecvente-afectiuni-si-cauzele-lor_16928