MâNcarine șI îNroșIrea Capului Penisului?

Candidoza

Postata de Utilizator31563563109 cu 4 ani in urma.

Mă numesc Iulian, am 38 de ani sunt căsătorit (nu am întreținut relații sexuale cu alte persoane, probabil de la mâini murdare) și am o problemă la penis: am mâncărimi, am dureri în timpul actului sexual, capul penisului este iritat, penisul nu se decalotează și când se decalotează apar fisuri.
Ce tratament să urmez, la medic îmi este cam imposibil să ajung?
Vă mulțumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/balanita-candidozica_10889