Despre scurgerea la fetite?

Candidoza

Postata de Utilizator11557748625 cu 4 ani in urma.

Buna ziua.Am si eu o fetita de 5 ani si de vreo 2 zile are o scurgere gălbuie care îi pateaza chiloței ,ce sa fie,ce trebuie facut, trebuie mers cu ea la un doctor??

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectiile-urinare-la-copii/infectiile-urinare-la-copii-inalte-si-joase_200