De Ce Miros AtâT De Urat Din Anu?

Candidoza

Postata de Utilizator11574334697 cu 4 ani in urma.

Am colon iritabil in rest toate analizele sunt foar.te bune in schimb am scaune moi fragmentate mici și dese uneori merg de 10 12 ori la baie si persistă un miros urat după mine, numai stiu ce sa fac si cu ce medicamente sa mai incerc sa imi revin la normal, poate a mai avut cineva simptomele astea și și-au revenit.

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/sindromul-de-colon-sau-intestin-iritabil-diagnostic-si-investigatii_11129

Utilizator11629038652

acum 2 ani

Bună eu am endometrioza,am fost la un control pentru că am scaune multe și fragmentate, medicul la control mi-a spus că sunt afectate rectul și sigmoidul.Am făcut colonoscopie și nu mi-au găsit nimic.ai găsit o rezolvare?