Cum Scap De Mamcarimile Vaginale?

Candidoza

Postata de Utilizator11553238710 cu 5 ani in urma.

Am urmat un tratament cu ovule macmiror si dupa o saptamana de la incheierea acestuia am inceput sa am mancarimi insuportabile si inflamatie in zona intima. Ce as pitea sa iau sa scap de ele ac***a in vedere ca am luat ovule pana acum aprox. 2 saptamani?

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectii-genitale-feminine/mancarimile-vaginale_9835