Cum Sa Scap De Candidă Mamara?

Candidoza

Postata de Utilizator11599832435 cu 3 ani in urma.

De 6 luni ma confrunt cu candida albicans la sâni..Fetița mea de 7 luni a făcut și prin alăptat mi-a dat și mie.Am fost la medic,am primit tot felul de tratamente dar nu pare sa funcționeze nici un tratament..se ameliorează simptomele dar infecția nu trece.Nu as vrea sa renunț la alăptat.Ce sa fac,ce tratament funcționează?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-sanilor/afectiuni-ale-sanului-probleme-ale-mameloanelor_8713