Cum as putea trata aceasta problema?

Candidoza

Postata de Utilizator11569240028 cu 4 ani in urma.

Bună ziua! Am și eu o problema, dacă m-ar putea ajuta cineva. Am niște scurgeri abundente, alb-branzoase cu miros acru și totodată și niște mâncărimi groaznice în zona intima. Mai simt uneori și un miros neplacut de peste... Cum as putea trata aceasta problema? Am fost la un medic și mi-a zis ca nu am nimic,ceea ce ești imposibil.. Va rog frumos sa ma ajutați sa scap de aceasta problema!!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/candidoza-vaginala-cauze-semne-si-simptome_10816