CCum ?

Candidoza

Postata de Ioana Bumbu cu un an in urma.

Cu ce pot inlocui unguent fucicort pentru degete la picioare deoarece acesta nu e disponibil în farmacii?

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Va recomandam sa solicitati opinia unui medic specialist cu privire la medicatia necesara in tratarea afectiunilor dumneavoastra. Planul de tratament este stabilit in functie de analizele si afectiunile dumneavoastra.

Va puteti programa la un medic dermatolog: https://www.clickmed.ro/medic/dermatologie