Care este problema?

Candidoza

Postata de Utilizator11562029004 cu 4 ani in urma.

De mult timp după ce frec clitorisul și ajung la orgasm, nu mai pot nici să îl ating deoarece mă doare și am observat că abia mă mai satisface, mai ales la început, oare de ce? Menționez că nu am avut niciun contact sexual niciodată și că fac acest lucru de foarte mult timp(frecarea).

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/cand-devine-masturbarea-dependentai_11376

Utilizator11562029004

acum 4 ani

Mi-e cam rușine să merg la un ginecolog.. poate dacă aș lua o pauză lungă, nu sunt dependenta de asta, sincer o fac mai mult din plictiseala dar incep să ajung foarte greu la orgasm și presupun că după un timp așa e mereu...