Candida?

Candidoza

Postata de Utilizator11582305194 cu 4 ani in urma.

Buna ziua
Am o intrebare
Acum două zile am terminat tratamentul cu ovule pt candidoza și ieri am facut sex cu partenerul meu și avem o senzatie de usturime oare de ce ?

Raspunsuri (1)

Maria

acum 4 ani

Poate nu a trecut inca...
Mie mi a trecut foarte greu...cu antibiotice...dupa luni de chin ...tot felul de leacuri care nu au functionat...
De obicei usturimea e semn de infectie....
Incearca la ginecolog ! Cu trimitere este gratis..Doar ca necesita putin timp, dar crede ma merita
Bafta si multa sanatate!