Buna ziua ce inseamna levuri necrescute la 48 ore - exudat faringian si nazal?

Candidoza Candidoza cutaneo-mucoasa cronica Candidoza cutanata Candidoza esofagiana Candidoza gastro-intestinala Candidoza sistemica
+3
Vezi toate grupurile

Postata de GABAN cu 4 ani in urma.

In urma unui exudat nazal si faringian mi+a iesit lezuri necrescute la 48 de h. Ce inseanma asta?

Raspunsuri (1)

Utilizator11574026084

acum 4 ani

Ce inseamna levuri necrescute la 5 zile ?