Bună Seara Cum Scap De Candidoză Vaginală șI Vă MulțUmesc ?

Candidoza

Postata de Utilizator11579978188 cu 4 ani in urma.

Am fost și la ginecologie Am urmat tratament dar apare la câte va luni din nou se mai poate scapa de această candidoză??

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/cum-se-trateaza-corect-candidoza_10760

Utilizator21583522340

acum 4 ani

Bună. Eu de obicei folosesc doza unica la apariția primelor simptome.. Găsești la farmacie Fluconazol, e un medicament antifungic care se administrează în doza unica. Mie personal îmi este chiar folositor.