bubite

Candidoza

Postata de msristina cu 14 ani in urma.

eventual ca sa scapam de acest sres si ca sa ne dati un rasp as posta o poza dar am mai incercar si pe alte forumuri si nu rasp nimeni.sincer e ata de greu sa dai un rasp si un tratament...

Raspunsuri (1)

sergiu

acum 14 ani

buna msristina. eu si partenera mea, ne confruntam cu o problema similara. daca nu te deranjeaza subiectul, am putea discuta / sfatui / indruma ? nu stiu prin ce metoda, dar trebuie sa gasim una, fiindca e cam delicat subiectul.