bacterie??

Candidoza

Postata de ynaina12 cu 14 ani in urma.

buna seara de aproximAtiv 4zile am o mancarime in zona genitala este posibil sa sufer de vreo afectiune? pana acum nu am avut astfel de probleme

Raspunsuri (1)

Calota Laura

acum 14 ani

Posibil, sa fie vorba de o infectie genitala daca ai ceva simptome. Poate fi vorba de o candidoza sau de orice altceva. Pentru a depista exact despre ce este vorba, iti recomand sa mergi la ginecolog pentru paps si examen din secretia vaginala, daca este cazul si antibiograma, pentru tratament tintit.