Am O Problema , Ma Ajuta Va Rog Cineva?

Candidoza

Postata de Utilizator11553124761 cu 5 ani in urma.

Deja de vrio jumate de an a aparut asta la mine , dar acum 3 saptamani am observat ca din penis mai mult dimineata p***age ceva lichid alb-galbui si mirositor, si capul penisului nu in culoarea lui normala , parca e vĂ¢nat asa , si pe pielea de de subp a penisului parc sunt cateva bube asa rosii si vinete , dar ma si urinez des dar cate putin , spunetimi va rog cine stie cei asta si cum se poate de lecuit , multumesc mult !!!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/infectia-tractului-urinar-la-tineri-si-adulti_596