am luat antibiotic supradoza si nu mi a trecut ce e de facut?

Candidoza Candidoza cutaneo-mucoasa cronica Candidoza cutanata Candidoza esofagiana Candidoza gastro-intestinala Candidoza sistemica
+3
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1516191265 cu 6 ani in urma.

urinez si ma ustura ,si dupa ce urinez ma ustura iar nu mai stiu ce sa fac va rog sa ma ajutati am luat antibiotice noricin si inca ceva +flamexin si no spa si nu mi a trecut am chiar si ovule si nimic ma spal cu icarbonat cu tantum rosa dar nimic ce sa mai fac??

Raspunsuri (2)

MembruMobileApp1516191265

acum 6 ani

daca mi se poate raspunde multumesc mult

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/infectiile-de-tract-urinar-la-femei-cistita-acuta-cronica-interstitiala-_589